“Кімната” Емми Доног’ю: відгук на книгу

Емма Доног'ю "Кімната". Фото книги

Є ймовірність, що ця книжка розіб’є вам серце. Зі мною, наприклад, так і сталося. Тому ви маєте її прочитати. У світі, на превеликий жаль, існує багато жахливих речей (одна з яких трапилася з героями книги), і не завжди ми можемо щось виправити або чомусь запобігти. 

Ситуація

За 7 років до моменту оповіді молода студентка опинилась ув’язненою в Кімнаті під електронним замком із паролем, який знає лише її викрадач. Через 2 роки після цієї трагедії в неї народився чудовий хлопчик на ім’я Джек. І саме він розповість нам свою неймовірну історію! Дуже складно переказувати сюжет такої книги без спойлерів, тому я краще обмежуся почуттями, які вона пробудила в мені.

– Обережно.
Чому люди говорять ці слова вже після того, як стає боляче? ©Емма Доног’ю, “Кімната”

Емоції

Емма Доног'ю "Кімната". Фото книги

Фото книги “Кімната” Емми Доног’ю від @tanya_migalega

Читаючи “Кімнату”, ви відчуєте максимальний спектр емоцій: будете радіти, дивуватися, сміятися і плакати; будете вражені від кількості видуманих ігор для Джека; дечого можливо не зрозумієте, як-от, наприклад, чому Ма не розповіла Джекові всю правду. Але з часом стає очевидно, що вона дійсно піклується про хлопчика і безмежно любить свого сина, тому мусить вигадувати речі й говорити неправду, аби вберегти його від жахливої і такої несправедливої реальності.

А от те, що відбудеться далі, вразить вас до глибини душі. Ваші емоції візьмуть верх. Ви не повірите своїм очам, будете шоковані!

Щиро дякую BookySpace та видавництву “Vivat” за те, що подарували мені неймовірні та неповторні емоції.

Повірте, ви запам’ятаєте цю книгу надовго!

Автор відгуку – Тетяна Мигалега. Instagram: @tanya_migalega.  

Автор основного фото – Яна Четверикова. Instagram: @lfw_andbooks.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.