Букбокс від BookySpace

Книжкові коробки від BookySpace

Вітаємо, Книголюбе! Усі букбокси з книгами місяця вже знайшли своїх господарів, але ми можемо зібрати для Тебе індивідуальну книжкову коробочку. Для цього заповни, будь ласка, коротку форму.

З радістю відповімо на Твої запитання в Instagram @bookyspace та через електронну пошту contact@bookyspace.com.

Відгуки з фото можна переглянути за хештегом #bookyspace_boxВідео з розпакуванням букбоксів є трохи нижче:)

Детальніше про книжкові коробочки

Що всередині?

Всередині індивідуального букбокса на Тебе чекатимуть книга, яку Ти зможеш обрати самостійно, та різні цікавинки для створення чудового настрою до й після читання: смачні й корисні солодощі, ароматні свічки, унікальні закладки та канцтовари тощо. До Твоєї коробочки зможе потрапити майже будь-яка книга українського видавництва. Запропонуй конкретну назву або перелік бажаних книг, і тоді одна з них (яка саме зі списку– сюрприз), вирушить до Тебе. Орієнтовна вартість коробочки становить 350 грн і залежить від книги та вмісту.

Про III букбокс від BookySpace

Книга місяця – “Стілець Еліяху” Ігоря Штікса. Всередині основної коробочки також були натуральний мармелад (вишневий або апельсиновий), 2 фруктові батончики (з бананом, апельсином, інжиром, яблуком), ароматні свічки, 3 паперові та 2 магнітні закладки,  ручка-лінер, підставка для телефону та інші приємні дрібнички.

Букблогер Наталія Олексишина розпаковує індивідуальний букбокс

Повне відео можна переглянути на youtube-каналі Наталії

Розпакування третього букбокса від BookySpace

Розпакування третього букбокса від BookySpace

Про II букбокс від BookySpace

Книга місяця – “Кімната” Емми Доног’ю. Всередині основної коробочки також були індивідуальний браслет з натурального каменю (жіночий або чоловічий), шоколад, цукерки, листівки, закладки.

Книга з основного букбокса. Фото Тетяни Мигалеги

Книга з другого букбокса. Фото Тетяни Мигалеги

Про I букбокс від BookySpace

Книга місяця – “Усмішки долі” Адама Джонсона. Всередині основної коробочки також були блокнот, шоколад, листівки, наліпки, закладки та інші приємні дрібнички.

Букблогер Даша Стремецька розпаковує індивідуальний букбокс

Книга з основного букбокса. Фото Вікторії Беркут

Розпакування основного букбокса. Фото Вікторії Беркут

Доставка й оплата

Після заповнення форми з Тобою зв’яжуться для підтвердження замовлення та з’ясування деталей. Після відправки Ти отримаєш номер для відстеження своєї посилки на сайті Нової Пошти (або ж він автоматично з’явиться в додатку). Термін доставки 1-3 дні. При попередній оплаті вартість доставки по Україні – 45 грн, у випадку оплати при отриманні до цієї суми додається комісія пошти за переказ коштів (20 грн +2% від суми). У Харкові коробочку можна отримати від нас особисто в руки.

Дякуємо за увагу та цікавість до BookySpace!  Найкращі фото букстаграмерів України та світу– тут.  Приєднуйся до нас в Іnstagram, публікуй книжкові світлини з хештегом #bookyspace, і ми розкажемо про них усьому світові!